Ziyaretši Istatistikleri
Ůu anda 1
Son 24 Saat 1
Toplam 1146913
Kiralama Ko┼čullar─▒
Kiralama Ko┼čullar─▒
 
 

SÜRÜCÜ BELGES─░ VE K─░RALAMA YA┼×I
En az 1 y─▒l geçerli sürücü belgesine sahip 21 ya┼č─▒nda olma ko┼čullar─▒ aran─▒r. Araç s─▒n─▒f─▒na göre degiskenlik gosterebilir.
K─░RALAMA SÜRES─░
En az kiralama süresi 24 saattir.
UZUN SÜREL─░ K─░RALAMA
En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyat─▒ ve ko┼čullar─▒na ili┼čkin bilgi için ofisimizi aray─▒n─▒z.
F─░YATLARA DAH─░L OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR
Fiyatlara araçlar─▒n s─▒n─▒rs─▒z kilometrede kullan─▒m hakk─▒, ya─člama ve teknik bak─▒m giderleri dahildir. Akaryak─▒t, Hasar Sorumluluk Sigortas─▒ (Kasko), H─▒rs─▒zl─▒k Sigortas─▒, SOS Süper Ferdi Kaza Sigortas─▒, Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltu─ču Ücreti ile %18 Katma De─čer Vergisi ayr─▒ca hesaplan─▒r. Araçlar─▒n mü┼čteriye teslimi benzin dolu ya da bo┼č yap─▒l─▒r. Eksik veya bo┼č depo benzin ile iade edilen araçlarda, yak─▒t fark─▒, hizmet ücreti ile birlikte al─▒n─▒r.
TEK-YÖNLÜ K─░RALAMALAR
Arac─▒n ba┼čka bir ┼čehirde iadesi durumunda, kira süresine bak─▒lmaks─▒z─▒n Tek-Yön ücreti uygulan─▒r. Ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi veya Sat─▒┼č Ofislerimizi arayabilirsiniz.
─░LAVE SÜRÜCÜLER
Arac─▒n, kiralayan ┼čah─▒s d─▒┼č─▒ndaki ki┼či / ki┼čilerce kullan─▒labilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ücret kar┼č─▒l─▒─č─▒nda olmak üzere, Kira Sözle┼čmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz say─▒larak gerek kiralayan ve gerekse arac─▒ kullanan ki┼či / ki┼čiler ayr─▒, ayr─▒ ve mü┼čtereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayr─▒nt─▒l─▒ bilgi için Carport ofislerini aray─▒n─▒z.
TESL─░M ETME VE TESL─░M ALMA
Carport ofislerinin bulundu─ču ┼čehir ve beldelerde, belediye s─▒n─▒rlar─▒ içerisinde olmas─▒ ko┼čulu ile, araçlar─▒n mü┼čteriye teslimi ve mü┼čterinden teslim al─▒nmas─▒ ücretsizdir. Ancak Carport ofisinin bulunmad─▒─č─▒ ┼čehir ve yörelerde yap─▒lacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulan─▒r. Daha fazla bilgi için seyahat acentenizi veya Carport ofislerini aray─▒n─▒z.
TESL─░M GEC─░KMELER─░
Araçlar─▒n geriye tesliminde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için, sözle┼čmeye uygulanan kira fiyat─▒n─▒n 1/3\'ü, 3 saati a┼čan gecikmelerde 1 günlük kira fiyat─▒ al─▒n─▒r.
ÖDEME
Kiralaman─▒n toplam tutar─▒ sözle┼čmenin ba┼člang─▒c─▒nda Nakit, EFT, Visa, Eurocard, Master Card, Access veya bilinen di─čer kredi kartlar─▒ndan biri ile tahsil edilir.
TRAF─░K CEZALARI
Trafik yasalar─▒na uyulmamas─▒ndan do─čacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kirac─▒ya aittir. Araçlar─▒n hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar taraf─▒ndan tutulmas─▒ nedeni ile geçecek zaman, sözle┼čme süresi içerisinde kabul
D─░─×ER H─░ZMETLER
• Bebek Koltu─ču gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek ko┼čulu ile temin edilir. Ücret için Carport ofislerini aray─▒n─▒z.
• Yurt içi ve yurt d─▒┼č─▒nda ihtiyac─▒ duyulan ┼×öförlü Lüks Araç talepleriniz için Carport ofislerini aray─▒n─▒z.
ÖNEML─░ NOTLAR
• Her hangi kaza veya arac─▒n çal─▒nmas─▒ durumunda, arac─▒n yeri de─či┼čtirilmeden en yak─▒n polis veya jandarma karakoluna ba┼čvurularak kaza,h─▒rs─▒zl─▒k ve alkol tespiti raporlar─▒ al─▒nmal─▒d─▒r. Aksi halde sat─▒n al─▒nan tüm sigortalar geçersiz say─▒larak meydana gelen her türlü zarar, 3\'cü ┼čah─▒slara verilen maddi ve manevi kay─▒plar─▒ da içermek üzere kirac─▒dan tahsil edilir. Daha fazla bilgi için Carport ofislerinden Carport Sigorta Çe┼čitleri & Bilgileri bro┼čürü isteyiniz.
• Arac─▒n ar─▒zalanmas─▒ veya herhangi bir nedenle deste─če ihtiyaç duyulmas─▒ durumunda, a┼ča─č─▒daki telefonlardan yard─▒m temin edilebilir.

 YURTİÇİ OTELLER
Ankara Hilton (Ankara)
Atour
Otel Fiyatlar─▒m─▒z i├žin 0 312 4677600 dan Bize Ula┼čabilirsiniz...
Radisson Sas Hotel (Ankara)
Atour
Otel Fiyatlar─▒m─▒z i├žin 0 312 4677600 dan Bize Ula┼čabilirsiniz...
S├╝rmeli Hotels & Resorts (Ankara)
Atour
Otel Fiyatlar─▒m─▒z i├žin 0 312 4677600 dan Bize Ula┼čabilirsiniz...

 YURTDIŞI TURLAR

FIRSATLAR / KAMPANYALAR
Atour

G├╝ral Sapanca

Atour

Thermalium Wellness Park Hotel (Yalova)

Atour

Do─čal Tatil K├Ây├╝ (┼×ile-─░stanbul)

Atour

B├╝y├╝k Abant Oteli (Bolu)

94,00 TL den Ba┼člayan Fiyatlarla... Yar─▒m Pansiyon...
Atour

Abant Palas